Cukrárna Myšák

Cukrárna

Adresa:
Vodičkova 31
Praha 1
Česká republika

Čtvrť: Nové Město

Telefon: +420 731 653 813

WWW: www.gallerymysak.cz

Nejbližší metro:  Můstek Metro (218 m),   Národní třída Metro (364 m),   Muzeum Metro (443 m),   Hlavní nádraží Metro (699 m),   Karlovo náměstí Metro (702 m),   I.P. Pavlova Metro (758 m)  

Nejbližší tramvajová zastávka:  Tram vaclavske namesti (100 m),   Tram Lazarska (359 m),   Tram Narodni trida (375 m),   Tram Lazarska (392 m)  

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek: 08:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 20:00
Neděle: 08:00 - 20:00

Podrobnosti

  • Jazyky:  česky,   anglicky  

Fotografie

Cukrárna Myšák Cukrárna Myšák Cukrárna Myšák Cukrárna Myšák Cukrárna Myšák Cukrárna Myšák Cukrárna Myšák

Vyhledávací slova

kávacukrárnacukrárny  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Komentáře:

VIDEO: Luxusní prvorepubliková cukrárna Myšák se znovu otevírá
Novinky.cz, listopad 20, 2008

Po více než dvacetileté pauze se v sobotu otevře nejznámější prvorepubliková cukrárna Myšák ve Vodičkově ulici. Slibuje hostům nejen zachovaný prvorepublikový styl, ale také atmosféru a dokonce i chutě.

čtěte dále...

Slavná cukrárna Myšák znovu otevírá
Blesk.cz, říjen 8, 2008

Nejznámější prvorepubliková cukrárna U Myšáka, která zanikla v 90. letech minulého století, se znovu otvírá v Praze ve Vodičkově ulici již za pár dní.

Její rekonstrukce trvala přes dva roky a své pamlsky tak opět nabídne v překrásném prostoru v retrostylu. Blesk vám přináší jako první exkluzivní fotografie z nového interiéru, který připomíná spíš zámek než kavárnu. Práce na obnově cukrárny Myšák se blíží ke svému konci.

čtěte dále...

Legendární cukrárna Myšák otevírá a láká na klasiku
iDNES.cz, listopad 20, 2008

V Praze znovu ožila jedna z gastronomických legend. Opravené prostory ukázala cukrárna Myšák, proslavená za první republiky. Podnik ve Vodičkově ulici se po zhruba dvacetileté přestávce pro mlsaly znovu otevře v sobotu.

Budou tam dorty z těžkých máslových krémů jako oříškové, lanýžové, čokoládové, sachr, rolády nebo modelované ovoce z marcipánu, v němž prý vynikal sám Myšák. Chybět ale nebudou ani moderní odlehčené dorty nebo čokoládové pralinky," upřesnil. V nabídce je i věhlasný pohár Karamel, na který nostalgicky vzpomínají pamětníci. Milovníci sladkostí si pochutnají na klasických karamelových větrnících nebo labutích z odpalovaného těsta.

čtěte dále...

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3