Graffis

Tisk a kopírování

Adresa:
Jugoslávských partyzánů 6
16000 Praha 6
Česká republika

Telefon: +420 233 332 755

WWW: www.graffis.cz
Email: 

Nejbližší metro:  Dejvická Metro  (270 m),   Hradčanská Metro (893 m)  

Nejbližší tramvajová zastávka:  Tram Lotysska (226 m),   Tram Vitezne namesti (264 m),   Tram Lotysska (268 m),   Tram Dejvicka (348 m),   Tram Thakurova (674 m),   Tram Hradcanska (854 m)  

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek: 09:00 - 18:00

Fotografie

Graffis Graffis Graffis

Vyhledávací slova

tisk kopírování  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

Činnost našeho grafického studia se datuje od roku 1997, kdy jsme začali pracovat jako sdružení odborníků z oblasti DTP, multimédií, animací, 2D a 3D grafiky. Za léta praxe jsme kvalitou a cenovou dostupností získali zákazníky velmi zvučných jmen, která naleznete na stránce referencí. Objemem zakázek jsme získali velmi dobré podmínky od našich subdodavatelů, a to zejména v oblasti realizace tisku a knihařského zpracování. Za našimi úspěchy se skrývá rovněž osobní přístup k zákazníkovi, dlouholeté zkušenosti a flexibilita.

V roce 2002 jsme expandovali i na fotografickou půdu a zřídili jsme profesionální fotolaboratoř . Disponujeme špičkovou technikou (digitální minilab Fujifilm Frontier) a veškeré zakázky zpracováváme výhradně na originální materiály firmy Fujifilm, se kterou jsme navázali užší spolupráci. Naší činnost jsme rozšířili o kompletní fotografické služby, včetně prodeje fotoaparátů a doplňkového zboží.

Jsme připraveni se Vašim požadavkům maximálně přizpůsobit.

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3