Olympia Brno

Nákupy, Nákupní centrum

Adresa:
U Dálnice 777
664 42 Modřice
Česká republika

Telefon: +420 547 423 611

WWW: www.olympia-centrum.cz
Email: 

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek: 10:00 - 21:00
Sobota - Neděle: 09:00 - 21:00

Fotografie

Olympia Brno Olympia Brno

Vyhledávací slova

nakupovánínákupní centrumshopping  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

Olympia - úžasné nákupní a zábavní zážitky v centru, které se nejen svojí architekturou výrazně odlišuje od stávajících konkurenčních projektů v České republice. Strategická pozice s širokou spádovou oblastí podporuje vnímání Olympie jako významného regionálního centra s mezinárodní klientelou. Olympia je úžasnou příležitostí pro obchodníky, kteří mají možnost využít všech výhod tohoto unikátního nadstandardně fungujícího obchodního centra v České republice.

Celková obchodní plocha centra Olympia Brno činí 110 000 m2 (údaj k 1. 6. 2010).

Lokalita

Brno je krajským městem oblasti jižní Morava, svou rozlohou se řadí mezi čtvrtý největší kraj v České republice, z hlediska počtu obyvatel je třetím největším. Brno leží na strategické cestě mezi Prahou, Vídní a Bratislavou. S 380 000 obyvateli činí velmi silný ekonomický potenciál pro investory.

Spádová oblast

Olympia Brno je strategicky velmi dobře položena na jižním okraji města Brna, v přímé návaznosti na sjezd z dálnice Praha - Brno směr Bratislava. Bezprostředně podél pozemku vede dálniční tah D2 na Bratislavu. Spojení velmi dobré dopravní dostupnosti, jak pro individuální dopravu, tak pro městskou hromadnou dopravu, spolu se skvělou viditelností činí z této lokality vynikající místo pro nákupy a zábavu.

Spádová oblast do 30 minut jízdy - 800 000 obyvatel Spádová oblast do 60 minut jízdy - 1 600 000 obyvatel

Rozvoj centra

Dosavadní mimořádně úspěšný rozvoj centra Olympia, jakož i vzrůstající poptávka ze strany obchodníků stály na počátku vize blížící se expanze nákupního a zábavního komplexu Olympia. Ve spolupráci s renomovanými architekty postupně vznikají další fáze rozvoje nákupně zábavního komplexu Olympia. Postupně (zatím poslední rozšíření, zbudování tzv. čtvrté fáze se uskutečnilo v roce 2009) dochází k výraznému navyšování pronajímatelné plochy a dalšímu posílení pozice centra Olympia jako významného regionálního obchodního centra. Díky aktivní účasti odborníků společnosti Cushman & Wakefield je Olympia Brno předmětem zájmu světových obchodních řetězců.

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3