Evropská Oční Klinika Lexum Praha

Laserové operace očí, Poliklinika

Adresa:
Antala Staška 80
140 00 Praha 4
Česká republika

Čtvrť: Krč

Telefon: +420 777 203 049

WWW: www.lexum.cz
Email: 

Nejbližší metro:  Budějovická Metro (277 m)  

Otevírací hodiny

Pondělí - Čtvrtek: 08:00 - 17:00
Pátek: 08:00 - 14:30

Podrobnosti

  • Jazyky:  česky,   německy,   anglicky  

Fotografie

Evropská Oční Klinika Lexum Praha Evropská Oční Klinika Lexum Praha Evropská Oční Klinika Lexum Praha Evropská Oční Klinika Lexum Praha Evropská Oční Klinika Lexum Praha

Vyhledávací slova

laserové operace očíočílaserové operaceocniočnípoliklinikapolikliniky  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

Oční klinika Lexum byla založena v roce 1993. V průběhu svého působení se stala mezinárodně uznávaným centrem refrakční chirurgie.

V roce 2000 byla otevřena pobočka Lexum Východní Čechy v Hradci Králové, v roce 2002 zahájila provoz Oční klinika Lexum Ostrava, v roce 2006 Lexum České Budějovice a v roce 2009 Lexum Brno.

Dalším pracovištěm Lexum je Oční klinika Cornea Lexum, které se specializuje na ambulantní léčbu šedého zákalu plně hrazenou ze zdravotního pojištění.

Čím je Oční klinika Lexum výjimečná Možností výběru z kompletního spektra postupů refrakční chirurgie – díky dokonalému přístrojovému vybavení a vysoké kvalifikaci personálu kliniky vám poskytneme široký výběr možností korekce všech refrakčních vad oka – krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie a aberací vyššího řádu.

Rozsáhlými zkušenostmi – lékařský tým Oční kliniky Lexum tvoří mezinárodně uznávaní odborníci v oboru očního lékařství. Od založení kliniky v roce 1993 provedli lékaři Lexum více než 20 000 laserových zákroků a na 50 000 operací šedého zákalu, glaukomu, transplantací rohovky, rekonstrukčních očních operací, operací sklivce a odchlípené sítnice.

Moderním vybavením – vyšetřovny a operační sály Oční kliniky Lexum jsou vybaveny nejmodernější dostupnou technikou. K laserové léčbě dioptrických vad lékaři Lexum používají excimerový laser LADARVision®4000. Tento systém je vybaven nejdokonalejšími technologiemi, které byly pro refrakční chirurgii dosud vyvinuty – LADARTracker, flying spot a LADARWave. K přesnému stanovení refrakční vady a vhodnosti refrakční operace se používají moderní diagnostické přístroje: topograf, který zobrazuje přesnou mapu rohovky, pachymetr ke zjišťování tloušťky rohovky, refraktometr pro měření objektivní refrakce a zakřivení rohovky. Součástí vyšetření je i pupilometrie, která stanoví šíři zornice.

Podrobností informací o průběhu léčby – chceme, abyste společně s našimi lékaři rozhodovali o volbě nejvhodnějšího postupu, který povede k odstranění vaší oční vady. Proto je naší snahou poskytovat vám podrobné informace o všech možnostech léčby v přehledné, názorné a co nejúplnější formě.

Vysokou kvalitou péče - průběžně vyhodnocujeme naše výsledky, sledujeme světové trendy, zdokonalujeme přístrojové vybavení a postupy s cílem poskytnout vám maximální možnou kvalitu péče.

Světovým uznáním – Oční klinika Lexum je uznávaným mezinárodním školicím centrem a je pravidelně navštěvována zahraničními oftalmology. Lékaři Oční kliniky Lexum přednášejí na světových konferencích a publikují své zkušenosti v renomovaných odborných časopisech. Jsou členy řady odborných společností - American Academy of Ophtalmology, American Society of Cataract and Refractive Surgery, International Ocular Inflammation Society, European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Association for Eye Research, European Glaucoma Society atd.

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3