Zlaté Mince - Numismatika

Adresa:
U Prašné brány 2
budova Obecního domu
111 21 Praha 4
Česká republika

Čtvrť: Staré město

Telefon: +420 222 322 122

WWW: www.zlate-mince.cz
Email: 

Nejbližší metro:  Náměstí Republiky Metro (214 m),   Můstek Metro (534 m),   Hlavní nádraží Metro (570 m)  

Nejbližší tramvajová zastávka:  Tram Namesti Republiky (172 m),   Tram Dlouha Trida (313 m),   Tram Jindrisska (342 m),   Tram Masarykovo nadrazi (360 m),   Tram Dlouha Trida (379 m),   Tram Hlavni nadrazi (592 m),   Tram Bila Labut (651 m)  

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek: 08:00 - 18:00

Vyhledávací slova

přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

Provozní doba bezplatné informační linky : Pondělí - Pátek 8.00-16.00

Představujeme Vám v Čechách zcela ojedinělé zlatnictví specializované na prodej investičního zlata a drahých kovů vysoké ryzosti. Naše prodejny naleznete v Praze a ve Vsetíně.

Věnujeme se prodeji vzácných a hodnotných mincí z ryzího zlata a stříbra. Jsou vyhledávané nejen sběrateli ale taky investory a především lidmi kteří chtějí originálním darem udělat radost svým blízkým či obchodním partnerům.

Od r. 2003 prodáváme i zlaté investiční mince a švýcarské zlaté slitky. Zboží odebíráme přímo od Vídeňské mincovny, Mincovny USA, České mincovny, Slovenské mincovny, České a Slovenské národní banky a rafinérů zlatých slitků. Mince z nových emisí a švýcarské zlaté slitky jsou doplněny certifikátem udávajícím jejich parametry. Ryzost prodávaných mincí je zaručena emitujícím státem.

Významnou je i naše vlastní emisní činnost. Razíme medaile především z drahých kovů jako je zlato, stříbro a platina. Každá medaile je razena pouze v omezeném počtu kusů, které jsou úředně puncovány a dodávají se s certifikátem. Nejvzácnější ražby jsou navíc číslovány na hraně. Mimořádný důraz klademe na výtvarné zpracování našich medailí, umělecké provedení a precizní práci rytců při přípravě razidel. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími sochaři a malíři. Patří mezi ně zejména akademický sochař pan Vladimír Oppl, akademický sochař Zbyněk Fojtů, a mnoho dalších.

Děláme vše pro spokojenost zákazníka. Garantujeme původ zboží i nízké ceny. Nabízené zboží expedujeme obratem. Všechny operace provádíme bezpečně a diskrétně. Jsme držitelé značky kvality programu Česká kvalita.

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3