Vicom

Prodejna alkoholu, Víno

Adresa:
Thámova 9b
186 00 Praha 8
Česká republika

Čtvrť: Karlín

Telefon: +420 222 311 983

WWW: www.vicom-vino.cz
Email: 

Nejbližší metro:  Křížíkova Metro (269 m)  

Nejbližší tramvajová zastávka:  Tram Krizikova (293 m),   Tram Krizikova (314 m),   Tram Urxova (484 m),   Tram Karlinske namesti (510 m),   Tram Urxova (553 m)  

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00

Podrobnosti

  • Způsoby platby:  Eurocard,   Visa  

Fotografie

Vicom Vicom Vicom Vicom Vicom

Vyhledávací slova

vodkaalkoholginpivorumbecherovkavíno  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

Vicom, s.r.o. je specializovaný velkoobchod a importér, zaměřený na prodej značkových vín celého světa. Na českém trhu působí již od roku 1992. Naše prodejní sklady Cash and Carry jsou umístěny na strategických adresách v samém centru Prahy: Thámova 9, Praha 8, Karlín a Přístav Holešovice Východ, Jankovcova, Praha 7.

Provozujeme velkobchodní sklad a distribuci vín, alkoholických nápojů, nealko, piva a doplňkového sortimentu pro gastronomii (káva čaj,oříšky sladkosti a dochucovadla). Zastupujeme a distribuujeme vína (za ceník výrobců) vetšiny významných tuzemských vinařů. (např. Znovín Znojmo, V.S. Valtice, Bohemia sekt, Vinselekt Michlovský, Moravíno Valtice, Patria Kobylí, Neoklas Šardice, Mikros vín Mikulov, Tanzberg, Sonberg, Spielberg, Kovacs, Modrý sklep Šaldorf, Vinařství rodiny Špalkovy, Réva Rakvice, ZD Sedlec, Nové vinařství, První znojemská vinařská, Hrabal, MVZ, Roudnice, Mělník, Víno Pezinok, Víno Nitra). Mezi specialitami najdete u nás zančky Opus One, Almaviva, Seňa a francouzské Grand Cru. Vedle skladu sloužícího jako Cash and Carry zajištujeme vlastní rozvoz po Praze a okolí do druhého dne, po dohodě i dříve. Sortiment a servis je zaměřen na potřeby gastronomie, vinoték a klubů. Pravidelně nabízíme zajímavé letákové akce - slevy cca 10%.

Nyní došlo k výraznému rozšíření nabídky dovozových vín sdílením sortimentu a spoluprací na dovozech a distribuci s firmou KAPWEIN. Tato společnost se specializuje především na jihoafrická a evropská vína, zejména Itálie, Něnecko a Rakousko.Společnost KAPWEIN naopak distribuuje dovozové portfolio vín naší společnosti. Výhodou tohoto spojení je cenová a předevší okamžitá dostupnost vín celého světa. Vytvořili jsme tak bezkonkurenčně nejširší nabídku světových i tuzemských vín, která jsou skladem a ihned k dispozici.

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3