TK Frýdlant Tenis

Tenis Klub

Adresa:
Hejnická
464 01 Frýdlant
Česká republika

Telefon: +420 777 312 171

WWW: www.tenisfrydlant.com
Email: 

Otevírací hodiny

Pondělí - Neděle: 08:00 - 20:00

Podrobnosti

  • Internet:  Zdarma,   bez hesla,   Wi-Fi  

Vyhledávací slova

tenis  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

O klubu Tenisový klub Frýdlant, občanské sdružení, se nachází v nádherném prostředí pod státním hradem a zámkem Frýdlant. Areálem prochází cyklostezka . Udržujeme devět antukových tenisových kurtů,dva jsou vybaveny osvětlením 300 lux, jeden kurt s umělou trávou a prostornou tréninkovou zdí, kurt na plážový volejbal, kurt na badminton , klubový bazén a další. Provozujeme výuku na přilehlém městském dopravním hřišti, kam docházejí žáci všech základních škol našeho výběžku. V areálu Vás rádi obslouží v klubové restauraci, s plně zásobeným barem, nebo můžete posedět na terase s výhledem přímo na frýdlantský zámek. Disponujeme ubytovací kapacitou 12 čtyřlůžkových chatek .

V areálu si mimo tenisu a plážového volejbalu zahrajete také stolní tenis, fotbal, florbal, nohejbal, ba dokonce petengue. Pro příchozí návštěvníky máme k zapůjčení veškeré potřebné vybavení. Během celého roku se staráme a podporujeme výchovu mládežnických družstev, tenisovou přípravku a družstvo dospělých. Tři družstva reprezentují klub v mistrovských soutěžích.

Jak nás najdete ? Pokud jedete směrem od Liberce, jeďte stále po hlavní silnici, dokud nepřejedete most, kde je v zápětí křižovatka (naproti je Penny market), tam se dejte do prava smětem na Hejnice. Pokračujte stále po hlavní a areál TK Frýdlant je asi za 1000m po pravé straně.

Město Frýdlant Město Frýdlant je největší historické město na řece Smědé. Máme zde překrásný hrad a zámek s zámeckým parkem, který je rozprostřen po okraji našeho tenisového areálu, středověkou radnici na malebném náměstí a mnoho dalších historických památek. Za zmínku jistě stojí Frýdlantská rozhledna, která je v letní sezóně otevřena o víkendech. Okolo celého výbežku se rozprostírají Jizerské hory s mnoha cykloturistickými stezkami a zajímavými přírodními úkazy. Ke sportovnímu vyžití slouží fotbalový a zimní stadion, sportovní haly a predevším naše antukové kurty, které se nacházejí na břehu řeky Smědé, která je rájem sportovních rybářů. K příjemnému koupání a slunění lze využít nedalekého jezu na říčce Smědé nebo městského koupaliště, které je od tenisového areálu vzdálené asi 2km přes historické centrum města. K milým zajímavostem města patří krásný pohyblivý Betlém a stále více oblíbené i za hranicemi regionu jsou pravidelné akce: Valdštejnské slavnosti (květen) Letní Frýdlantská jazzová dílna(srpen)

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3