Nákupní Galerie Fénix

Nákupní centrum

Adresa:
Freyova 35
Vysočanská
190 00 Praha 9
Česká republika

Telefon: +420 211 131 167

WWW: www.galeriefenix.eu
Email: 

Nejbližší metro:  Vysočanská Metro (153 m),   Českomoravská Metro (712 m)  

Nejbližší tramvajová zastávka:  Tram Nadrazi Vysocany (174 m),   Tram Vysocanska (251 m),   Tram Spitalska (273 m),   Tram Spitalska (330 m),   Tram Poliklinika Vysocany (472 m),   Tram Postovska (514 m),   Tram Postovska (573 m)  

Otevírací hodiny

Pondělí - Neděle: 09:00 - 21:00

Vyhledávací slova

nákupní centrumshopping  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

Nákupní Galerie Fénix Vysočanská se otevřela 13. března 2008 na náměstí OSN v Praze 9 - Vysočanech. Moderní objekt s prostornými pasážemi nabízí pohodlné nákupy nejen místním obyvatelům, ale také hostům přilehlého kongresového hotelu a občasným návštěvníkům. Galerie Fénix leží doslova na dopravním uzlu Vysočan, což umožňuje snadnou dostupnost MHD i ze vzdálenějších míst Prahy.

Komplex nákupní galerie a kongresového hotelu je umístěn nad stanicí metra B Vysočanská, jehož výstup vede přímo do obchodní pasáže. Na celkové ploše přesahující 12 000 m2 se návštěvníkům otevírá pestrá skladba více jak 80 obchodů, prodejen, služeb, kaváren a restaurací. Srdce obchodní pasáže tvoří supermarket s rozlohou více jak 1 600 m2. Na dvě patra obchodů, služeb, kaváren a provozoven drobného občerstvení navazuje ve třetím podlaží food court a rozsáhlé wellness a fitness centrum s rozlohou přes 1 200 m2. K dispozici je také 600 parkovacích míst v podzemních garážích objektu.

Galerie Fénix není jen čistě obchodním centrem, jejím cílem je stát se skutečným centrem života Vysočan. Proto pořádá a podporuje řadu kulturních a společensko-zábavních akcí, přičemž úzce spolupracuje s radnicí městské části Vysočan.

Nákupní Galerie Fénix je spolu s přilehlým kongresovým hotelem Clarion jedním z nejvýznamnějších projektů investorské a developerské skupiny Czech Property Investments. Osmnáctiletá zkušenost v oblasti investic do realit poskytuje skupině dostatečně silné zázemí pro výstavbu a provoz podobně rozsáhlých projektů.

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3