David Pros - Autopůjčovna Benešov

Autopůjčovna

Adresa:
Na Bezděkově 2
25601 Benešov
Česká republika

Čtvrť: Benešov

Telefon: 607 724 920

WWW: www.autopujcovna-benesov.wz.cz
Email: 

Podrobnosti

  • Jazyky:  česky  

Vyhledávací slova

autopůjčovnapůjčovnaautaauto  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

Autopůjčovna Benešov nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních automobilů. V nabídce autopůjčovny nalezenete vozy značky Škoda a Ford. Pronajmout si můžete také přívěsný vozík, zimní řetězy nebo GPS navigaci.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá, proto Vás neomezujeme počtem najetých kilometrů. Je tedy jen na Vás jak dlouhou trasu si pro své cesty zvolíte.

Aby pro Vás bylo Vaše cestování ještě příjemnější, připravili jsme pro Vás i řadu SLEV, které jistě oceníte. Již při druhém pronájmu auta od nás automaticky dostáváte slevu 10% na každý další pronájem automobilu. Pokud si navíc pronajmete vůz alespoň na 1 měsíc, dostanete od nás plnou nádrž ZDARMA! Pokud byste měli zájem o delší pronájem vozu, můžete si jej pronajmout až na 1 rok. V takovém případně od nás jako bonus dostanete 1 měsíc pronájmu zdarma.

O všech námi nabízených výhodách a slevách se můžete informovat na našich webových stránkách http://www.autopujcovna-benesov.wz.cz nebo přímo na telefonním čísle 607 724 920.

K dispozici jsme vám 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Tak proč si kupovat auto, když u nás si ho můžete pronajmout mnohem levněji!

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3