Tom Milhouse Tattoo and Piercing

Tetovací Studia & Body Piercing

Adresa:
Spálená 31
110 00 Praha 1
Česká republika

Čtvrť: Nové Město

Telefon: +420 603 548 244

WWW: www.tomtattoo.cz
Email: 

Nejbližší metro:  Národní třída Metro (98 m),   Můstek Metro (475 m),   Karlovo náměstí Metro (516 m)  

Nejbližší tramvajová zastávka:  Tram Narodni trida (107 m),   Tram Lazarska (151 m),   Tram Lazarska (170 m),   Tram Myslikova (282 m),   Tram Narodni divadlo (411 m),   Tram Narodni divadlo (429 m),   Tram vaclavske namesti (439 m)  

Otevírací hodiny

Pondělí - Pátek: 12:00 - 21:00

Fotografie

Tom Milhouse Tattoo and Piercing Tom Milhouse Tattoo and Piercing

Vyhledávací slova

tattoopiercing  přidat vyhledávací slova

  oddělit vyhledávací výrazy čárkou

Popis

Tom Milhouse Tattoo & Piercing je název studia, které Vám nabízí své služby již od roku 1998.

Zájemcům o tetování můžeme poskytnout velké množství katalogů s různými motivy, které by však měly sloužit hlavně k inspiraci pro vytvoření vlastního, originálního návrhu. S tím Vám samozřejmě rádi pomůžeme a poradíme. Návrhy lze také vytvářet z donesených podkladů, čím více materiálu pro inspiraci přinesete, tím lépe.

Váš první a nejdůležitejší úkol je rozhodnout se na které místo tetování chcete a teprve pak můžeme společně vybírat vhodné tvary, motivy a hlavně velikost pro Váš návrh.

Důležitá informace pro Vás, tetování je trvalé, takzvané "dočasné tetování" neexistuje. Tato fáma vznikla záměnou tetování s malováním (body painting a henna), při kterém se barva jen nanáší štětcem na kůži a toto je opravdu dočasné, protože svrchní část obarvené pokožky se přirozeně obměňuje. To znamená, že pokud je při tetování použita jehla, jedná se vždy o zásah trvalý, s vyjímkou kosmetických úprav obočí, očních linek a rtů.

V našem studiu se většinou nemusíte dlouhodobě dopředu objednávat. Ale abyste nemuseli zbytečně čekat, je lepší se den předem zastavit na konzultaci a domluvit si termín.

Upravit údaje o firmě   Vložit foto

View this listing in: English, Italiano, Français, 日本語, Русский, हिन्दी, Deutsch, Dansk, Nederlands, Svenska, Norsk

Mapa
Zvětšit Mapu

 

ver. 2.1.3